• Školský pohár SFZ - futbal žiakov ZŠ

• 19.4.2023 sme sa zúčastnili skupinového kola vo futbale žiakov . Žiaci: J. Daňo, L. Krajčík (5.A), J. Fuksík, A. Gábriš, P. Gábriš, L. Hlbočan, P. Kajan, S. Merka, D. Mihalovič (6.A), M. Meluš (7.A). Výsledok: 3.miesto v skupinovom kole (14 gólov do súperovej siete).

• Geografická olympiáda

• Žiaci Patrik Vaško, Andrea Šimunová, Juraj Vystavil (5.A), Linda Detková a Katarína Reiselová (9.A) sa zúčastnili súťaže Geografická olympiáda – okresné kolo. Úspešnou riešiteľkou bola Katarína Reiselová, ktorá sa umiestnila na 4.mieste v kategórii E. Gratulujeme!

• Zápis do materskej školy

Zápis detí do Materskej školy Jacovce

• Sa uskutoční od 02.05. do 31.05.2023.
            • Prihlášky si môžete prevziať osobne v budove materskej školy, alebo stiahnuť na webovej stránke MŠ.
            • Prihlášku vypísanú a potvrdenú od lekára môžete odovzdať v mesiaci máj denne v čase od 6,15 do 16,00 v materskej škole, zaslať emailom alebo poštou.
            • Pri osobnom odovzdaní prihlášky si prineste rodný list dieťaťa k overeniu a občiansky preukaz. Prítomnosť dieťaťa pri zápise bude vítaná, ale nie je podmienkou.
            • Prijímame deti vo veku od 3 do 6 rokov
            • V prípade kapacitných možností aj dieťa od 2 rokov    , ktoré má osvojené základné hygienické návyky.

• Deň narcisov 20. apríl 2023 - ĎAKUJEME, ŽE VIDÍTE ŽIVOT AJ Z INEJ STRANY

• Aj naša škola sa zapojila do zbierky organizovanej Ligou proti rakovine – Deň narcisov. Naše deviatačky Linda Detková, Katka Reiselová a Ela Lajčiaková   s narcismi na hrudi zbierali príspevky v jednotlivých triedach i v obci. Zbierku sme odovzdali  na okresné centrum Ligy proti rakovine. Vyzbierali sme 332, 59 eur.  Ďakujeme všetkým,  ktorí sa zapojili, sú solidárni a „vymenili“  peniažky za žltý kvietok -  symbol nádeje.